TRUHLÁŘSTVÍ JIŘÍ KAFKA

výroba kvalitního nábytku na míru

FB
Instagram

Truhlářství Jiří Kafka

Kvalitní nábytek na míru

Nábytek vyrobený na míru z masivu, lamina, dýhované dřevotřísky, kuchyňské linky a kuchyňské sestavy, vestavěné skříně, ale i nábytek do obývacích pokojů, ložnic a dětských pokojů zhotovujeme v prvotřídní kvalitě materiálů i zpracování. Výrobní program naší truhlářské dílny zahrnuje rovněž zakázkovou výrobu kancelářského a školního nábytku, nábytku do zdravotnických zařízení, nábytkového vybavení hotelů, restaurací a prodejen.

 

Firma byla založena po osmileté praxi ve výrobě nábytku v únoru roku 2005 jako Truhlářství Kafka Jiří.

Zaměřili jsme se na vybavení bytů, doplňkový nábytek, zařízení barů, obchodů a kancelářského nábytku. Vlivem požadavků zákazníků máme zkušenost z plovoucími podlahami, dřevěnými podlahami a interiérovými dveřmi. Jsme schopni realizovat jak kancelářské prostory, školní učebny a kabinety, tak specifické interiéry (oční optika, lékařské ordinace a jiné). Mimo tyto nadstandardní zakázky průběžně vyrábíme i veškeré vybavení do interiérů bytů (kuchyňské linky včetně spotřebičů, ložnice, vestavěné skříně, masivní postele, stoly, dveře, obývací stěny, předsíně a prakticky jakýkoliv jiný doplňkový nábytek.

  • Nemůžete sehnat ten správný kus nábytku? Chcete si svůj byt vybavit po svém a nic si v obchodě nemůžete vybrat?
  • Nepasuje do vašeho domu nějaký kus nábytku?
  • S tím, že nábytková ‚konfekce' z toho, či onoho důvodu do obydlí prostě nepasuje, ať děláte co děláte, se setkal snad každý.
  • V tom případě se nabízí dvě možnosti. Buďto se potřebného doplňku vzdát, nebo sehnat někoho, kdo by to dokázal vyrobit tak nějak akorát.
  • I když jsme se třeba zrovna s takovými potížemi nepotýkali, přesto se spolu s Vámi po druhé variantě porozhlédneme. 

Spokojené klienty našeho truhlářství máme po celé Vysočině, ale také v Brně a jeho okolí.

NAŠE REALIZACE